Blog

interesujące wpisy tematyczne on-line

Posted by admin On Lipiec - 6 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – od małych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie medyczne są zarówno specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z wielu medycznych specjalności, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, oferując dużą ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, to aż osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Oferowane towary importowane są od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Voco. W ofercie znajduję się także produkty polskie, producenci następujących marek na przykład Poldent czy Chema.

Dostępne są produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Sprawdź

Sklep Medyczny Cezal

Polecamy także:

admin

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Comments are closed.